Вихід на міжнародні ринки капіталу та залучення інвестицій

Надаємо комплексні консультаційні послуги для розвитку вашого бізнесу.
Вихід на міжнародні ринки капіталу та залучення інвестицій

Crowe Erfolg Ukraine, Crowe A&A Ukraine

В умовах обмеженого і дорогого банківського кредитування ІРО залишається привабливою можливістю подальшого розвитку і збільшення вартості бізнесу. Найцікавішими галузями для розміщення є агробізнес і переробка, галузі які вже не перший рік є “лідерами глядацьких симпатій” як в Україні, так і за її межами. Наша команда має практичний досвід та супроводжувала проекти агробізнесу, переробки та будівництва при виході на суспільні ринки (IPO).

Crowe Erfolg Ukraine має акредитацію у ЄБРР, Європейському інвестиційному банку, Міжнародній фінансовій корпорації, найбільших банках світу та співпрацюємо з найбільшими інвестиційними фондами.

Наші послуги з виходу на міжнародні ринки капіталу та залучення інвестицій:

  • IPO діагностика
  • Залучення капіталу на ринках довгострокового кредитування 
  • Первинне публічне розміщення цінних паперів
  • Первинне публічне розміщення цінних паперів: вибір біржі
  • Супровід нових публічних компаній після IPO
  • Залучення інвестицій

Crowe Erfolg Ukraine - Crowe Audit and Accounting Ukraine входить до світової мережі аудиторських компаній Crowe Global

Crowe Global – посідає 8 місце серед провідних  аудиторських компаній.

Компанія Crowe є лідером на своєму ринку – відома тим, що надає бездоганний сервіс, демонструє найвищі стандарти якості роботи та працює як одна команда по всьому світу.

Crowe Global надає професійні послуги понад 100 років і визнана одним з найкращих роботодавців.

Якість послуг Crowe Erfolg Ukraine підтверджується проходженням контролю якості Crowe Global, Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю та гарними відгуками наших клієнтів.

Професійна відповідальність Crowe Erfolg Ukraine застрахована на 50 мільйонів гривень

Crowe Erfolg Ukraine є членом Crowe Global, TOP 10 світових аудиторських мереж

Crowe Global представлена більш ніж в 150 країнах має понад 800 офісів, надає професійні послуги більш як 100 років. Є лідером на своєму ринку – відома бездоганним сервісом, демонструє найвищі стандарти якості роботи та працює як одна команда по всьому світу.

Особливістю команди є Crowe Erfolg Ukraine досвід у супроводі наших клієнтів при виході на суспільні ринки (IPO), включаючи біржі Лондона, Нью-Йорка, Франкфурта та Варшави, супровід в угодах M&A (mergers and acquisitions), та проведенні Due diligence при купівлі компаній в Україні.

Наші контакти

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за вказаним номером, або напишіть нам на електронну пошту.

Інші послуги

Crowe Erfolg Ukraine Аудит

Crowe Аудит Україна

Аудиторські фірми, що входять до мережі Crowe Global – це бездоганна якість обслуговування, висока інтеграція в процеси надання послуг та професійний досвід у всіх секторах бізнесу - незалежно від його розміру.

Crowe A&A Ukraine founded AC PROFI Academy. AC PROFI Academy is an accredited ACCA provider. Registered Learning Partner status.

Корпоративне навчання

AC PROFI включено до Переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400.