Бухгалтерські послуги

Ми пропонуємо широкий спектр видів бухгалтерських послуг, що сприяють успішному функціонуванню вашого бізнесу.
Бухгалтерські послуги Crowe A&A Ukraine

Crowe A&A Ukraine

Crowe A&A Ukraine понад 13 років на ринку аудиторських послуг, надає професійні послуги з ведення бухгалтерського обліку середнім і великим компаніям, компаніям з іноземними інвестиціями, представництвам, неприбутковим організаціям, філіям тощо, відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку (НП(С)БО) та US GAAP в програмах 1c УТП, ЗУП, BASF, клієнтському програмному забезпеченні.

Професійний склад представлений понад 100 спеціалістами разом з аудиторською практикою, у тому числі понад 40 сертифікованих аудиторів України, АССА, CAP/CIPA. Ми надаємо послуги з ведення бухгалтерського обліку, встановлення обліку, ведення податкового та управлінського обліку, складання та подання звітності. Працюємо з клієнтами на загальній системі оподаткування, надаємо окремо послуги з обліку ПДВ, облік для резидентів Дія.City (податок на виведений капітал), платників на єдиному податку та сільськогосподарських товаровиробників (4 група), ведемо окремо облік нарахування заробітної плати та кадрововий облік для провідних глобальних платформ працевлаштування на базі Xero, Microsoft Dynamics тощо.

 

Наші послуги з бухгалтерського обліку:

 • Бухгалтерський та податковий аутсорсинг
 • Облік за МСФЗ/ПСБО/US GAAP
 • Розрахунок заробітної платні
 • Ведення управлінського обліку та складання звітності
 • Складання та подання фінансової, податкової, статистичної звітності
 • Ведення кадрового обліку та документообігу
 • Експрес перевірка та встановлення обліку
 • Супровід при податкових перевірках та аудитах
 • Автоматизація обліку
 • Облік ПДВ
 • Облік для резидентів Дія сіті (податок на виведений капітал)
 • Облік спрощеної системи оподаткування

Crowe Erfolg Ukraine - Crowe Audit and Accounting Ukraine входить до світової мережі аудиторських компаній Crowe Global

Crowe Global – посідає 8 місце серед провідних  аудиторських компаній.

Компанія Crowe є лідером на своєму ринку – відома тим, що надає бездоганний сервіс, демонструє найвищі стандарти якості роботи та працює як одна команда по всьому світу.

Crowe Global надає професійні послуги понад 100 років і визнана одним з найкращих роботодавців.

Якість послуг Crowe Erfolg Ukraine підтверджується проходженням контролю якості Crowe Global, Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю та гарними відгуками наших клієнтів.

Професійна відповідальність Crowe Erfolg Ukraine застрахована на 50 мільйонів гривень

Бухгалтерський облік Crowe A&A Ukraine 

Спеціалізацією Crowe A&A Ukraine є надання послуг бухгалтерського обліку підприємствам в таких галузях: оборонно-промисловий комплекс, агропромисловий комплекс, деревообробка та виготовлення меблів, інноваційні технології (IT), логістика та інфраструктура, промислове виробництво, торгівля.

Критерії визначення розміру підприємства:

Визначення/критерії Балансова вартість активів Чистий дохід від реалізації Кількість працюючих
мікро до 350 тис. евро до 700 тис. евро до 10
малі до 4 млн. евро до 8 млн евро до 50
середні до 20 млн. евро до 40 мл. евро до 250
великі понад 20 млн.евро понад 40 млн.евро понад 250

 

Crowe A&A Ukraine має більше ніж 13 років досвіду надання аудиторських послуг

Для підвищення ефективності роботи компанії клієнта, мінімізації податкових ризиків ми також надаємо послуги: з розробки та впровадження облікової політики, регламентів, положень як новоутворених, так і діючих компаній; організації документообігу відповідно до потреб компанії клієнта та вимог чинного законодавства із використанням інтегрованих систем бухгалтерського обліку та електронного документообігу (ЕДО); підготовки внутрішньої (управлінської) звітності згідно із потребами клієнта за наданими формами та інструкціями; впровадження та застосування міжнародних стандартів фінансової звітності; відновлення реєстрації податкової накладної/коригування до неї у разі спрацювання системи СМ КОР тощо.

До послуг з ведення кадрового діловодства входить розробка та адаптація документації: з кадрового адміністрування – колективного договору; правил внутрішнього трудового розпорядку; положення про обробку та захист персональних даних; положення про комерційну таємницю; посадові інструкції; формування та ведення особових справ з сукупністю документів, які відображають відомості про трудову діяльність, військову службу, рівень освіти, кваліфікацію та біографічні дані персоналу; ведення поточної кадрової документації – особових карток працівників, наказів з кадрів, лікарняних, довідок на вимогу працівників; внесення відомостей про трудову діяльність працівників до особистого кабінету на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України; ведення документації з військового обліку військовозобов’язаних працівників; відстеження та запобігання ризиків, пов’язаних з відповідальністю за порушення трудових норм тощо.

Ведення обліку праці та її оплати включає:

 • підготовку документації з адміністрування заробітної плати – положення
 • про оплату праці;
 • положення про преміювання;
 • штатного розпису; трудових договорів та ін.;
 • ведення поточної документації з обліку праці та її оплати;
 • підготовку та подання обов’язкової звітності з персоналу до державних
 • контролюючих органів;
 • нарахування заробітної плати; складання та подання звітності тощо.

Наші контакти

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за вказаним номером, або напишіть нам на електронну пошту.

Інші послуги

Crowe Erfolg Ukraine Аудит

Crowe Аудит Україна

Аудиторські фірми, що входять до мережі Crowe Global – це бездоганна якість обслуговування, висока інтеграція в процеси надання послуг та професійний досвід у всіх секторах бізнесу - незалежно від його розміру.

Crowe A&A Ukraine founded AC PROFI Academy. AC PROFI Academy is an accredited ACCA provider. Registered Learning Partner status.

Корпоративне навчання

AC PROFI включено до Переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400.