Crowe Аудит Україна

Аудиторські фірми, що входять до мережі Crowe Global – це бездоганна якість обслуговування, висока інтеграція в процеси надання послуг та професійний досвід у всіх секторах бізнесу - незалежно від його розміру.
Audit in der Ukraine. Wir führen unser Audit nach den Internationalen Prüfungsstandards ("ISA") durch. Crowe Erfolg Ukraine

Аудиторські послуги

Crowe Erfolg Ukraine більше ніж 13 років на ринку аудиторських послуг, надає послуги підприємствам що становлять суспільний інтерес. Аудит в Україні: з 2018 року імплементовано директиви ЄС щодо обов’язкового аудиту у тому числі суспільно значущих підприємств. Так під обов’язковий аудит підпадають великі та середні підприємства, підприємства емітенти цінних паперів тощо, які зобов’язані публікувати фінансову звітність разом з аудиторським звітом, а також подавати її до контролюючих органів.

Професійний склад Crowe Erfolg Ukraine понад 100 спеціалістів, у тому числі понад 40 сертифікованих аудиторів України, АССА, CAP/CIPA.

 

 

Наші послуги з аудиту:

 • Ініціативний аудит фінансової звітності
 • Обов’язковий аудит фінансової звітності
 • Інші завдання з надання впевненості
 • Податковий аудит
 • Фінансовий та податковий Due Diligence
 • Консультації з підготовки фінансової звітності
 • Аудит NGO та грантів
 • Супровід в M&A
 • Трансформація в МСФЗ та US GAAP
 • Підготовка та перевірка річного звіту резидента Дія Сіті
 • Таксономія XBRL
 • Узгоджені процедури та інші аудиторські послуги
 • Супровід IPO
 • Перевірка контрагентів AML

Crowe Erfolg Ukraine - Crowe Audit and Accounting Ukraine входить до світової мережі аудиторських компаній Crowe Global

Crowe Global – посідає 8 місце серед провідних  аудиторських компаній.

Компанія Crowe є лідером на своєму ринку – відома тим, що надає бездоганний сервіс, демонструє найвищі стандарти якості роботи та працює як одна команда по всьому світу.

Crowe Global надає професійні послуги понад 100 років і визнана одним з найкращих роботодавців.

Якість послуг Crowe Erfolg Ukraine підтверджується проходженням контролю якості Crowe Global, Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю та гарними відгуками наших клієнтів.

Професійна відповідальність Crowe Erfolg Ukraine застрахована на 50 мільйонів гривень

Аудиторські процеси є невід’ємною частиною діяльності будь-якого бізнесу.

Впевненість в правильності процесу фінансово-господарської діяльності надає не тільки можливість будувати безперебійну роботу, але й покращувати довіру зацікавлених осіб, інвесторів чим стимулювати розвиток бізнесу. Наша команда закріпила свою репутацію в області аудиту, оподаткування, аутсорсингу, в наданні консультаційних послуг та ризик-менеджменту на локальному, державному та міжнародному рівні.

 

Галузевою спеціалізацією Crowe Erfolg Ukraine є надання послуг аудиту підприємствам, що працюють у таких напрямках: оборонно-промисловий комплекс, металургія та металопереробка, енергетика, агропромисловий комплекс, деревообробка та виготовлення меблів, інноваційні технології (IT), логістика та інфраструктура, фармацевтика, природні ресурси, промислове виробництво.

 

Критерії визначення розміру підприємства:

Визначення/критерії Балансова вартість активів Чистий дохід від реалізації Кількість працюючих
мікро до 350 тис. евро до 700 тис. евро до 10
малі до 4 млн. евро до 8 млн евро до 50
середні до 20 млн. евро до 40 мл. евро до 250
великі понад 20 млн.евро понад 40 млн.евро понад 250

 

Crowe Erfolg Ukraine є членом Crowe Global, TOP 10 світових аудиторських мереж

Як член Crowe Global має політику та методології які відповідають Кодексу етики професійних бухгалтерів Ради з міжнародних етичних стандартів для бухгалтерів та дотримується принципу незалежності. Система управління якістю Crowe Erfolg Ukraine ґрунтується на міжнародних стандартах управління якістю ISQM 1 та ISQM2 (виданих IAASB). Більше по систему управління якістю у наших щорічних “Звітах про прозорість“.

Crowe Global представлена більш ніж в 150 країнах має понад 800 офісів, надає професійні послуги більше ніж 100 років. Є лідером на своєму ринку – відома бездоганним сервісом, демонструє найвищі стандарти якості роботи та працює як одна команда по всьому світу. Crowe Global є прихильником IFAC та членом Forum of Firms та EGIAN (Європейської групи міжнародних бухгалтерських мереж та асоціацій)

Особливістю нашої команди є досвід у супроводі наших клієнтів при виході на суспільні ринки (IPO), включаючи біржі Лондона, Нью-Йорка, Франкфурта та Варшави, супровід в угодах M&A (mergers and acquisitions), та проведенні Due diligence при купівлі компаній в Україні.

Наші контакти

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за вказаним номером, або напишіть нам на електронну пошту.

Інші послуги

Crowe Erfolg Ukraine Аудит

Crowe Аудит Україна

Аудиторські фірми, що входять до мережі Crowe Global – це бездоганна якість обслуговування, висока інтеграція в процеси надання послуг та професійний досвід у всіх секторах бізнесу - незалежно від його розміру.

Crowe A&A Ukraine founded AC PROFI Academy. AC PROFI Academy is an accredited ACCA provider. Registered Learning Partner status.

Корпоративне навчання

AC PROFI включено до Переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400.