Трансфертне ціноутворення

Ми передбачаємо та вирішуємо проблеми трансфертного ціноутворення для будь-якого бізнесу з міжнародною діяльністю.
Трансфертне ціноутворення Crowe Erfolg

Трансфертне ціноутворення в Україні було прийнято у 2013 році. Crowe A&A надає послуги з питань трансфертного ціноутворення понад 10 років.

Професійний склад понад 100 спеціалістів разом з аудиторською практикою, у тому числі понад 40 сертифікованих аудиторів України, АССА, CAP/CIPA, ми надаємо послуги маючи доступ до баз даних: Refinitiv (Thomson Reuters), бази даних Bureau van Dijk (TP Catalyst, RUSLANA), RoyaltyRange, та через мережу Crowe Global, TOP 10 світових аудиторських мереж є можливість доступу майже до всіх баз даних.

 

Наші послуги з трансферного ціноутворення

  • Аудит контрольованих операцій
  • Підготовка політики з трансфертного ціноутворення
  • Документація з трансфертного ціноутворення (Local File)
  • Підготовка документації з підтвердженням дотримання принципу «витягнутої руки» для цілей статті 140 Податкового кодексу України
  • Звіт про контрольовані операції 
  • Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній
  • Супровід податкового аудиту
  • CbC звіт та Master files
  • Консультації з ТЦУ
  • Економічний аналіз для цілей ТЦУ

Crowe Erfolg Ukraine - Crowe Audit and Accounting Ukraine входить до світової мережі аудиторських компаній Crowe Global

Crowe Global – посідає 8 місце серед провідних  аудиторських компаній.

Компанія Crowe є лідером на своєму ринку – відома тим, що надає бездоганний сервіс, демонструє найвищі стандарти якості роботи та працює як одна команда по всьому світу.

Crowe Global надає професійні послуги понад 100 років і визнана одним з найкращих роботодавців.

Якість послуг Crowe Erfolg Ukraine підтверджується проходженням контролю якості Crowe Global, Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю та гарними відгуками наших клієнтів.

Професійна відповідальність Crowe Erfolg Ukraine застрахована на 50 мільйонів гривень

Crowe Erfolg Ukraine має більше ніж 13 років досвіду надання аудиторських послуг

Україна запроваджує кращі світові практики боротьби з розмиванням оподатковуваної бази й виведенням прибутку з-під оподаткування (Base erosion and Profit Shifting – BEPS), а також веде постійну роботу щодо вдосконалення умов конвенцій про уникнення подвійного оподаткування.

План дій BEPS складається з доповідей стосовно 15 заходів, 8 з них вже запроваджено в Україні у 2020-2021 роках, а саме:

Дія 3: розкриття фізичними особами-резидентами України своєї участі в іноземних компаніях, які вони контролюють (КІК), і правила оподаткування таких компаній;

Дія 4: обмеження витрат на фінансові операції з пов’язаними особами;

Дія 6: запобігання зловживанням у зв’язку із застосуванням договорів про уникнення подвійного оподаткування;

Дія 7: запобігання штучному уникненню визнання статусу постійного представництва;

Дії 8-10: удосконалення контролю за трансфертним ціноутворенням;

Дія 13: правила звітності в розрізі країн для міжнародних груп компаній.

 

У 2022 році Державна податкова служба України приєдналася до Багатосторонньої угоди компетентних органів про автоматичний обмін звітами у розрізі країн (Multilateral Competent Authority Agreement on the Exchange of Country-by-Country Reports). Метою приєднання до Багатосторонньої угоди CbC є долучення України до міжнародної системи автоматичного обміну звітами у розрізі країн, до якої вже приєдналося понад 90 країн світу.

 

Наразі в Україні затверджена трирівнева структура звітності з трансфертного ціноутворення:

  • Local File — Документація з трансфертного ціноутворення разом зі Звітом про контрольовані операції та Повідомленням про участь у міжнародній групі компаній. Подають платники податків, якщо (1) загальний дохід перевищує еквівалент 150 мільйонів гривень і (2) загальна сума операцій з пов’язаною особою або з «низькоподатковими юрисдикціями» або з «низькоподатковою організаційно-правовою формою» перевищує еквівалент на суму 10 млн грн.;
  • Глобальна документація з трансфертного ціноутворення (Master file) – подається платником податків, який входить до складу міжнародної групи компаній, річний дохід якої дорівнює або перевищує еквівалент 50 млн. євро.
  • Звіт у розрізі країн міжнародної групи компаній (country-by-country reporting) – подається коли сукупний консолідований дохід міжнародної групи компаній, в яку входить платник податків, перевищує еквівалент 750 млн. євро та за наявності окремих обставин.

Наші контакти

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за вказаним номером, або напишіть нам на електронну пошту.

Інші послуги

Crowe Erfolg Ukraine Аудит

Crowe Аудит Україна

Аудиторські фірми, що входять до мережі Crowe Global – це бездоганна якість обслуговування, висока інтеграція в процеси надання послуг та професійний досвід у всіх секторах бізнесу - незалежно від його розміру.

Crowe A&A Ukraine founded AC PROFI Academy. AC PROFI Academy is an accredited ACCA provider. Registered Learning Partner status.

Корпоративне навчання

AC PROFI включено до Переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400.