Корпоративне навчання

AC PROFI включено до Переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400.
Корпоративне навчання

У 2019 році Crowe A&A Ukraine заснувало академію AС PROFI.

 

Академія AС PROFI ― акредитований провайдер АССА. Статус Registered Learning Partner підтверджує високу якість освітніх послуг і є гарантією відповідності освітнього центру всім вимогам, які висуває АССА своїм провайдерам.

Методичні матеріали, структура та формат кожного курсу розроблені максимально просто та доступно для сприйняття, сфокусовані на головному та не завантажені зайвою інформацією.
Академія пропонує очні та дистанційні курси з МСФЗ, управлінського обліку та оподаткування для бухгалтерів, аудиторів, фінансистів, економістів та підприємців.
Надаємо консалтингові послуги як для компаній, так і для окремих фахівців.

Проводимо підготовчі курси за такими програмами, як:

  • Диплом ACCA Фінанси та управління бізнесом
  • Диплом з міжнародних стандартів фінансової звітності ACCA ДипІФР
  • Сертифікат “Керування ефективністю бізнесу” CIMA Cert PM
  • Сертифікат CAP/CIPA

Crowe Erfolg Ukraine - Crowe Audit and Accounting Ukraine входить до світової мережі аудиторських компаній Crowe Global

Crowe Global – посідає 9 місце серед провідних  аудиторських компаній.

Компанія Crowe є лідером на своєму ринку – відома тим, що надає бездоганний сервіс, демонструє найвищі стандарти якості роботи та працює як одна команда по всьому світу.

Crowe Global надає професійні послуги понад 100 років і визнана одним з найкращих роботодавців.

Якість послуг Crowe Erfolg Ukraine підтверджується проходженням контролю якості Crowe Global, Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю та гарними відгуками наших клієнтів.

Професійна відповідальність Crowe Erfolg Ukraine застрахована на 50 мільйонів гривень

У партнерстві з AC-Profi, детально за посиланням: ac-profi.com

 

Наші контакти

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за вказаним номером, або напишіть нам на електронну пошту.

Інші послуги

Crowe Erfolg Ukraine Аудит

Crowe Аудит Україна

Аудиторські фірми, що входять до мережі Crowe Global – це бездоганна якість обслуговування, висока інтеграція в процеси надання послуг та професійний досвід у всіх секторах бізнесу - незалежно від його розміру.

Crowe A&A Ukraine founded AC PROFI Academy. AC PROFI Academy is an accredited ACCA provider. Registered Learning Partner status.

Корпоративне навчання

AC PROFI включено до Переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400.