Відгуки

У роботі з ТОВ «Кроу Ерфольг Україна» відзначаємо надійність, професіоналізм, оперативність, високу кваліфікацію та увагу до клієнта. Усі наші запити та потреби були враховані та виконані з великою увагою до деталей. Комунікація з командою була чудовою, що забезпечило комфортну співпрацю. Ми рекомендуємо ТОВ “Кроу Ерфольг Україна” як надійного та професійного партнера, здатного знайти індивідуальний підхід до вирішення будь-яких задач, пов’язаних з аудитом фінансової звітності.

Вадим Гнедков
Головний бухгалтер

ТОВ “СІМКОРП УКРАЇНА”
Group SimCorp
(Nasdaq Copenhagen: SIM)

Компанія ТОВ «Кроу Ерфольг Україна» зарекомендувала себе як висококваліфікована команда професіоналів, чий фаховий рівень підготовки, глибокі знання особливостей бухгалтерського та податкового обліку, були підтверджені якісним проведенням аудиторських перевірок в обумовлений термін. Ми впевнені, що наша співпраця буде плідною і в майбутньому.

Дещ Домінік Бартош
Директор

ТОВ “АЛЮПРОФ СИСТЕМА УКРАЇНА”
GROUP KETY SA 
(KTY:WSE)

Crowe Erfolg Ukraine був нашим зовнішнім аудитором протягом останніх років.
Протягом всього терміну співпраці «Crowe Erfolg Ukraine» зарекомендували себе як відповідальний партнер, який виконує взяті на себе зобов’язання в строк і з високою якістю.
Фахівці мають високий рівень підготовки, глибокі знання особливостей бухгалтерського та податкового обліку. Аудитори продемонстрували відмінне знання законодавства та оперативно реагували на наші запитання.
Також, на наш погляд, ТОВ «Crowe Erfolg Ukraine» займає стабільно високі позиції на ринку аудиторських послуг.
Рекомендую Crowe Erfolg Ukraine як виняткового аудитора, який надасть Вам якісні послуги, які відповідає всім стандартам незалежності та об’єктивності.

Сапожников Олег Вячеславович
Директор

ТЗОВ “ВЕЛЬТОН-УКРАЇНА”

Wielton S. A.

WSE: WLT

ТОВ «ВЕЛЬТОН – УКРАЇНА» | Wielton |